tel. 87 427 31 85 kom. 601 682 782 e-mail: czartery@mamry-jacht.pl

Czarter jachtów
Sprzedaż jachtów
Serwis jachtów
Budowa jachtów
Zimowanie jachtów
Menu

Port

Nasz port na Mazurach położony jest w centrum Węgorzewa, przy rozwidleniu Kanału Węgorzewskiego i rzeki Węgorapy. Do jeziora Mamry prowadzi dwukilometrowy szlak, będący w połowie malowniczą i żeglowną rzeką Węgorapą, a w połowie kanałem. Dogodna lokalizacja, na północnym krańcu szlaku Wielkich Jezior Mazurskich sprawia, że można stąd wyruszyć w żeglarską przygodę po niezwykle urokliwej trasie, która prowadzi przez większą część województwa warmińsko-mazurskiego. Mamry Yacht Czarter jest nowoczesnym portem w Węgorzewie, strzeżonym całodobowo oraz objętym monitoringiem kamer. Dla wygody żeglarzy, uruchomiliśmy węzeł sanitarny. Oferujemy wodę pitna i prąd na kei, miejsce na ognisko, wodowanie i zimowanie jachtów, warsztat szkutniczy, strzeżony parking.

Nasz port w Węgorzewie jest zaciszny i bezpieczny, posiada własny dźwig 5T. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się jezioro Mamry, drugie po Śniardwach pod względem powierzchni w Polsce, które przez system kanałów i jezior łączy turystyczny szlak żeglugi śródlądowej Węgorzewo - Ruciane Nida.

Oferta portu

Port w Węgorzewie Mamry Yacht Czarter stanowi idealne miejsce do rozpoczęcia mazurskiego rejsu. Przystań zbudowana w 2002 roku, osłonięta od wiatru i fal, dysponuje 60 miejscami do cumowania jachtów żaglowych i motorowodnych, nowym sanitariatem z prysznicami, warsztatem szkutniczym, motorowodnym (serwis Mercury), dźwigiem oraz strzeżonym parkingiem, dozorowana przez 24 godziny. Na terenie portu czynny jest bar z małą gastronomią.

Cennik

Cennik usług portowych
Lp.UsługaCena (zł)
1.Cumowanie jachtu do 3h20
2.Cumowanie doba (prąd, woda, wc)70
3.Postój jachtu V-IX pow 30 stóp3200
4.Postój jachtu V-IX do 30 stóp2600
5.Postój jachtu V-IX do 26 stóp2300
6.Postój motorówki do 5 m V-IX1800
7.Zimowanie jachtu pow 2 t1100
8.Zimowanie jachtu do 2 t900
9.Usługi dźwigowe250
10.Prysznic15
11.Parking samochodowy doba15
Podane ceny zawierają podatek VAT

Atrakcje turystyczne w okolicy portu

mapa okolic portu

Serdecznie zapraszamy nad czyste Mamry i do zielonego Węgorzewa, Mazury zachwycą!

Projekt portu realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Wynajem jachtów na Mazurach

Nasza oferta

Kontakt

© Mamry Yacht Czarter

Ramiko 2021

Na górę strony