tel. 87 427 31 85 kom. 601 682 782 e-mail: czartery@mamry-jacht.pl

Czarter jachtów
Sprzedaż jachtów
Serwis jachtów
Budowa jachtów
Zimowanie jachtów
Menu

Zimowanie jachtów

Gdy czas uprawiania letnich sportów wodnych zbliża się ku końcowi, warto pomyśleć o odstawieniu jachtu w odpowiednie miejsce. Osobom, które nie mają warunków, by skutecznie chronić swoje łodzie przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, proponujemy kompleksowe usługi z zakresu zimowania jachtów na Mazurach.

Z reguły nie należy pozostawiać łodzi w wodzie na okres zimowy. Dotyczy to przede wszystkim Europy Północnej. Wydawać by się mogło, że osoby, które przetrzymują jachty w wodzie, mogą zaoszczędzić na kosztach, jednak takie rozwiązanie w rzeczywistości może spowodować poważne i kosztowne w naprawie uszkodzenia w jednostkach pływających. Dlatego wbrew pozorom, przechowywanie łodzi zimą w odpowiednich warunkach jest zawsze bardzo dobrą inwestycją. Mamry Yacht Czarter z siedzibą w Węgorzewie, w samym sercu malowniczej krainy, jaką są Mazury, oferuje profesjonalne zimowanie jachtów. Dysponujemy bezpiecznymi miejscami do przechowywania jachtów żaglowych, a także łodzi motorowych. Proponujemy usługi zimowania na ogrodzonym, strzeżonym i bezpiecznym terenie.

Co wchodzi w skład usługi zimowania jachtów?

Zimowanie jachtów, które proponujemy wszystkim miłośnikom żeglarstwa chętnie odwiedzającym Mazury w sezonie letnim, jest usługą, obejmującą:

Zimowane mogą być wyłącznie łodzie właściwie zabezpieczone przed dostępem osób nieuprawnionych. Jachty, których stan techniczny wymaga przeprowadzenia uzupełniających czynności konserwacyjnych czy większego nakładu pracy, mogą być przechowywane zgodnie z indywidualnymi ustaleniami, po wniesieniu dodatkowej opłaty. Silnik zaburtowy należy zdemontować (może zostać umieszczony wewnątrz łodzi wraz z pozostałym osprzętem). W trakcie zimowania jachtów zabrania się pozostawiania w łodziach materiałów niebezpiecznych, w szczególności łatwopalnych i żrących, a także tych, których posiadanie jest zabronione przez polskie ustawodawstwo.

Wynajem jachtów na Mazurach

Nasza oferta

Kontakt

© Mamry Yacht Czarter

Ramiko 2021

Na górę strony